Опередить конкурентов Подключить ЛИДЕР бесплатно
Юридическая доска объявлений дает возможность всем зарегистрированным адвокатам, юристам, юридическим компаниям размещать объявления об оказываемых юридических услугах, о продаже или покупке, публиковать вакансии или резюме на юридическом рынке.

Юридическая Доска объявлений

Услуги:

Прослуховування телефонних розмов дитини

У житті кожної сім'ї бувають випадки , коли потрібно встановити контроль за недієздатним членом сім'ї або неповнолітньою дитиною для запобігання негативних наслідків . При цьому , фізичний контроль , тобто спостереження або догляд за ним не ефективний.

У таких випадках Вам може допомогти спеціальний програмний модуль , який встановлюється на телефон ( смартфон) з операційною системою Андроїд. Встановивши його і підключивши послугу доступу до мережі Інтернет Ви оплачуєте абонемент відповідно на місяць , квартал , півроку чи рік.

Встановивши дане програмне забезпечення на телефон дитини або подарувавши йому вже "заряджений" телефон Ви зможете повністю контролювати його дії.

програма :

1 ) Записує всі телефонні розмови абонента.

2 ) Записує всі СМС, ММС, а так само фотографії, зроблені телефоном.

3 ) Працює в прихованому режимі (не можна побачити на робочому столі або в списку програм)

4 ) Визначає і записує місце розташування абонента кожні 5 хвилин.

5 ) Вивантажує всі дані на Вашу електронну пошту.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ !

Дане ПО призначено винятково для контролю батьків за своїми неповнолітніми дітьми або недієздатними членами сім'ї або для забезпечення безпеки свого особистого телефону . Використання даного продукту не за прямим призначенням тягне за собою кримінальну відповідальність. Вся відповідальність (у тому числі і кримінальна) за правильність використання програмного забезпечення лягає виключно на ВАС , а наше завдання Вас про це попередити , що ми і робимо !

Ст. 163 Кримінального Кодексу України

1.Порушення таємниці листування , телефонних розмов , телеграфної чи іншої кореспонденції , що передаються засобами святи або через комп'ютер
караються штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років , або обмеженням волі до трьох років.

2 . Ті самі дії , вчинені щодо державних чи громадських діячів або вчинені службовою особою , або з використанням спеціальних засобів , призначених для негласного зняття інформації , караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

ПЗ працює на умовах абонплати : У вартість послуги входить установка програмного забезпечення на телефон , настроювання, навчання і абонемент , вартість якого варіюється залежно від терміну використання даної послуги.

+38 (095) 354-31-28


Сайт Агентства - http://odin-detective.com.ua

Контактная информация
Контакт:Сеник Сергей Владимирович
Адрес:ул. Сумская 4, оф.313
Телефон:+38 (095) 354-31-28
При контакте с компанией сообщите что Вы с портала пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ.пїЅпїЅпїЅ
Email:Отправить сообщение
Web: http://odin-detective.com.ua
Skype: odin-detective
Учетная запись: ОДИН, Агентство расследований Сергея Сеника | Скрыть объявления этой компании

Изображения объявления

 

Объяление просмотрено 2408 раз
Объявление добавлено 17.06.18 и действует до 15.09.18