Опередить конкурентов Подключить ЛИДЕР бесплатно

Юридические услуги

Legal Services Ukraine, ООО
Контактная информация
Регион: Украина, Киев, метро Республиканский стадион
Адрес:ул. Красноармейская, 66, офис 304 Офисный центр "Троицкий"
Телефон:+38 (044) 287-40-27
Факс:+38 (044) 287-40-27
направить сообщение компании

БАНКРОТСТВО И ЛИКВИДАЦИЯ ПРЕДПРИЯТИЙ

Банкрутство є об’єктивним економічним явищем, сутність якого полягає в розв’язуванні проблем заборгованості у зв’язку з неспроможністю продовження суб'єктом своєї підприємницької діяльності внаслідок її економічної нерентабельності, безприбутковості або з інших причин. Юридичний супровід процедури банкрутства складається з комплексу процесуальних дій (провадження у справі, оголошення про банкрутство, задоволення претензій кредиторів, припинення справи про банкрутство, визнання боржника банкрутом тощо).

Згідно з положеннями Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" наша компанія надає послуги із супроводження процедури банкрутства:

1. у випадку застосування процедури банкрутства до боржника, що ліквідується власником (ст. 51 Закону). Даний варіант використовується, якщо вартості майна боржника - юридичної особи, щодо якого прийнято рішення про ліквідацію, недостатньо для задоволення вимог кредиторів. У разі виявлення зазначених обставин ліквідатор (ліквідаційна комісія) зобов'язані звернутися в господарський суд із заявою про порушення справи про банкрутство такої юридичної особи. За результатами розгляду заяви про порушення справи про банкрутство юридичної особи, майна якої недостатньо для задоволення вимог кредиторів, господарський суд визнає боржника, який ліквідується, банкрутом, відкриває ліквідаційну процедуру, призначає ліквідатора. Обов'язки ліквідатора можуть бути покладені на голову ліквідаційної комісії (ліквідатора) незалежно від наявності в нього ліцензії. Кредитори мають право заявити свої претензії до боржника, який ліквідується, в місячний строк з дня публікації оголошення про визнання боржника, який ліквідується, банкрутом;
2. у випадку відсутності керівних органів юридичної особи – боржника за її місцезнаходженням (ст. 52 Закону). Даний варіант використовується у разі, якщо керівні органи боржника відсутні за її місцезнаходженням, або у разі ненадання боржником протягом року до органів державної податкової служби згідно із законодавством податкових декларацій, документів бухгалтерської звітності, а
також за наявності інших ознак, що свідчать про відсутність
підприємницької діяльності боржника. Заява про порушення справи про банкрутство відсутнього боржника може бути подана кредитором незалежно від розміру його вимог до боржника та строку виконання зобов'язань. Господарський суд у двотижневий строк з дня винесення ухвали про порушення провадження у справі про банкрутство відсутнього боржника виносить постанову про визнання відсутнього боржника банкрутом, відкриває ліквідаційну процедуру і призначає ліквідатором ініціюючого кредитора за згодою останнього. Ліквідатор письмово повідомляє про визнання господарським судом відсутнього боржника банкрутом усіх відомих йому кредиторів відсутнього боржника, які в місячний строк з дня одержання повідомлення можуть направити ліквідатору заяви з вимогами до банкрута.В складі нашої компанії працює кваліфікований арбітражний керуючий, що володіє значним досвідом участі в процедурі банкрутства (ліцензія АВ 397289), завдяки чому ми надаємо вичерпні консультації та забезпечуємо повний юридичний супровід банкрутства підприємств. Для професійної оцінки, консультацій та визначення порядку наступних дій необхідно надати аудиторський висновок (у разі його відсутності - звіт про фінансові результати підприємства за останній квартал). Строки проведення повної процедури банкрутства – від 3 місяців.

Поставщик: Legal Services Ukraine

Цена: Договорная