Опередить конкурентов Подключить ЛИДЕР бесплатно

Юридические услуги

Legal Services Ukraine, ООО
Контактная информация
Регион: Украина, Киев, метро Республиканский стадион
Адрес:ул. Красноармейская, 66, офис 304 Офисный центр "Троицкий"
Телефон:+38 (044) 287-40-27
Факс:+38 (044) 287-40-27
направить сообщение компании

ПОЛУЧЕНИЕ РАЗРЕШЕНИЙ НА ТРУДОУСТРОЙСТВО ИНОСТРАННЫХ ГРАЖДАН

Відповідно до законодавства України іноземці та особи без громадянства, що перебувають в Україні на законних підставах, користуються тими самими правами і свободами, а також несуть такі самі обов’язки, як і громадяни України, за винятками, встановленими Конституцією, законами чи міжнародними договорами України. Зокрема, і в сфері трудової діяльності. Основні питання працевлаштування іноземних громадян в Україні регулюються Законом України «Про зайнятість населення», Законом України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства", Постановою Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку оформлення іноземцям та особам без громадянства дозволу на працевлаштування в Україні".

Згідно зазначених нормативно-правових актів роботодавці мають право на використання праці іноземців та осіб без громадянства на умовах трудового договору лише за наявності виданого роботодавцю державною службою зайнятості дозволу на використання праці іноземців та осіб без громадянства. Звертаємо Вашу увагу на те, що законодавством України встановлено декілька передумов, необхідних для працевлаштування іноземного громадянина на підприємстві:

1. дозвіл на працевлаштування оформляється іноземному громадянину за умови, якщо в країні (регіоні) відсутні працівники, які спроможні виконувати цей вид роботи, або є достатні обґрунтування доцільності використання праці іноземних фахівців, якщо інше не передбачене міжнародними договорами України;
2. іноземні громадяни не можуть призначатися на окремі посади або займатися певною трудовою діяльністю, якщо відповідно до законодавства України призначення на ці посади або зайняття такою діяльністю пов'язано з належністю до громадянства України та потребують допуску до державної таємниці;
3. використовувати працю іноземних громадян можуть лише підприємства - платники страхових внесків до Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, зареєстровані у місцевих центрах зайнятості.

Таким чином, до початку процедури отримання дозволу на працевлаштування іноземного громадянина підприємство-роботодавець повинно не мати заборгованості перед Фондом загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття та відкрити відповідну вакансію в центрі зайнятості.

Дозвіл видається на період до одного року. Цей термін може бути продовжено, для чого роботодавцю слід звернутися до відповідного центру зайнятості не пізніше ніж за місяць до закінчення попереднього терміну дії дозволу на працевлаштування.
Для отримання дозволу на працевлаштування підприємство-роботодавець повинно надати спеціалістам нашої компанії наступні документи:

* Дві кольорові фотокартки 3,5×4,5 см, засвідчені печаткою роботодавця;
* Заява до центру зайнятості;
* Обґрунтування доцільності використання праці іноземця;
* Довіреність, яка посвідчує право представляти інтереси в Київському міському центрі зайнятості;
* Довідка ДПІ про сплату передбачених законодавство податків та зборів;
* Довідка про відсутність заборгованості перед Фондом соціального страхування на випадок безробіття;
* Квитанція про сплату держмита за розгляд заяви (4 мінімальних заробітних плати);
* Копія проекту Контракту з працівником, засвідчена печаткою роботодавця;
* Довідка про те, що робоче місце та посада, на яких використовуватиметься праця іноземця, відповідно до законодавства не пов'язані з належністю до громадянства України і не потребують надання допуску до державної таємниці;
* Довідка про відсутність судимості у іноземця;
* Копії установчих документів, засвідчені нотаріально;
* Копія диплома про вищу освіту іноземця, засвідчена нотаріально і відповідним чином легалізована;
* Копія паспорту та переклад паспорта, засвідчені нотаріально.

Спеціалісти нашої компанії, які мають значний досвід в процедурі отримання дозволів на працевлаштування іноземних громадян, нададуть Вам кваліфіковані консультації та допомогу в оформленні всіх необхідних документів. Строк повної процедури отримання дозволу – від 2 тижнів.

Поставщик: Legal Services Ukraine

Цена: Договорная